Дніпро з перемоги стартував у AdF Diamonds Cup

0
439
Бойко зберіг ворота сухими у першому матчі другого збору

Селезньов і Калинич принесли Дніпру перемогу в першому матчі другого збору.

На другому іспанському зборі дніпропетровський Дніпро провів перший спаринг, в якому впевнено обіграв румунський Клуж - 2:0.

Цікаву і досить насичену програму контрольних матчів на другому зборі дніпропетровська команда почала поєдинком із румунським Клужем в рамках AdF Diamonds Cup.

Вже стартові хвилини гри показали, що румунський клуб, ще недавно виступав у Лізі Чемпіонів, вищий класом, ніж суперники підопічних Хуанде Рамоса на першому зборі. Стартову перевагу дніпрян було нівельовано ближче до середини тайму, а перший дійсно небезпечний момент біля воріт Фелгейраша виник лише під кінець півгодини.

Вивірений простріл зліва Олександра Кобахідзе замикав із меж воротарської в протиборстві із захисником Євгеном Селезньовим, проте м'яч якимось дивом пройшов вище поперечини.

Євгену судилося відзначитися через тринадцять хвилин, і зробив це він в куди менш очевидній ситуації для взяття воріт. Форвард наважився на удар метрів із 30-ти, і м'яч, ударившись об газон перед кіпером, влетів у сітку.

На перерву Дніпро зобов'язаний був йти з перевагою в два м'ячі, коли Олександр Кобахідзе замикав багатоходову атаку команди, але Фелгейраш встиг кинутися під його удар з кількох метрів.

Другий тайм також виявився не дуже багатим на гострі ситуації. На самому початку відзначився один з десяти замінених гравців Дніпра Матеус, але це взяття воріт відбулося з офсайду.

У другій же половині тайму після втрати м'яча Стрінічем у середині поля румуни розігнали контратаку, і якби не самовідданий кидок Бойка в ноги форварду, що замикав фланговий простріл, хід зустрічі розвернувся би в іншу сторону.

А так Дніпро встиг зробити свою перемогу солідною за підсумковим рахунком. Євген Коноплянка, якого терзали весь тайм опікуни, розібрався відразу з двома опонентами, після чого викотив м'яч на порожні ворота Никола Калинич.

Дніпро: Бойко Денис, Влад Олександру (Стрініч Іван, 46), Мазух Ондржей (Лобжанідзе Уча, 46), Кравченко Сергій, Селезньов Євген (Матеус, 46), Чеберячко Євген (Дуглас, 46), Кобахідзе Олександр (Коноплянка Євген, 46) , Гама Бруно (Джуліано, 46), Шахов Євген (Калинич Никола, 46), Ротань Руслан - (Канкава Джаба, 46), Федецький Артем (Кулаков Денис, 46).

За матеріалами: ФК Днепр
ТЕГИ: ДнепрЕвгений СелезневНикола Калиничподготовительный сбор