Тренер ПСЖ чекав більше активності від своїх гравців у матчі Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  13 березня 2014, 10:00
0
133
Лоран Блан незадоволений показаним футболом у виконанні ПСЖ

Лоран Блан був задоволений результатом, але не грою Парі Сен-Жермен у матчі з Байєром.

"Перший тайм ми почали погано. Я давав установку атакувати і диктувати умови гри. Але ми були недостатньо агресивні. Я чекав більшої активності. Ми залишили занадто багато вільного простору для Байєра, і нам забили. Це розбудило нас, ми зрівняли рахунок. Але, якщо я ще пам'ятаю перший тайм, на плаву нас залишив Сальваторе Сірігу.

Після перерви було вже трохи краще, але сьогодні ПСЖ не показав красивий футбол. Важко вселити команді, що потрібно не звертати уваги на результат першого матчу. Складне завдання. У головах гравців міцно сиділа думка, що у нас же ще є перевага в чотири м'ячі. І все ж матч Ліги чемпіонів - це матч дуже високого рівня. Сьогодні ми не показали класну гру, але все-таки наших зусиль вистачило для перемоги", - зазначив Блан.

Нагадаємо, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький ПСЖ обіграв німецький Байєр 2:1 і вийшов до чвертьфіналу. Перший матч завершився перемогою французів з рахунком 4:0.
За матеріалами: uefa.com