Sport bigmir,  17 квітня 2014, 00:33
0
1438
Реал виграв Кубок Іспанії, а Бейл забив вирішальний гол

У середу, 16 квітня, у фінальному матчі Кубка Іспанії мадридський Реал з мінімальною перевагою обіграв Барселону.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Реал - 1:2 текстова трансляція фінального матчу Кубка Іспанії

Мадридський Реал, чия головна зірка Кріштіану Роналду вболівав на трибунах в костюмчику, почав гру з місця в кар'єр. Кілька швидких атак королівського клубу завершилися голом вже на 11-й хвилині - чудова контратака Реала призвела до величезних дірок в обороні Барселони, якою скористався Анхель Ді Марія.

Барселона не знітилася, а теж часто демонструвала фірмові комбінації і агресивні атаки. Команди постійно обмінювалися небезпечними випадами і агресивною поведінкою. У другому таймі Барселона досить несподівано зрівняла рахунок після кутового - Марк Бартра опинився в потрібній точці і замкнув головою подачу зі стандарту.

У кінцівці поєдинку Лука Модріч вдарив в штангу, а потім своє вагоме слово сказав Гарет Бейл, чиє придбання цього літа стало найдорожчим трансфером в історії (за версією багатьох ЗМІ). Гарет продерся по флангу, оббігши стоячого захисника Барси, і впевнено вразив ворота суперника.

В останні хвилини матчу Неймар міг зрівняти рахунок, але з його ударом впоралася штанга. Фінальний свисток, і Гарет Бейл зробив те, заради чого він і прийшов в мадридський Реал - виграв перший трофей у своїй кар'єрі.

Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Гол: Марк Бартра (69) - Анхель Ді Марія (11), Гарет Бейл (85)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Найдорожчий гравець світу приносить Реалу перемогу над Барселоною і Кубок Іспанії