Чемпіонська інтрига: Дніпро зі скандалом програє Чорноморцю

Sport bigmir,  20 квітня 2014, 21:40
0
1481
У матчі Чорноморця і Дніпра вирували пристрасті

У неділю, 20 квітня, в матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро поступився на виїзді одеському Чорноморцю.

Подробиці й онлайн матчу: Чорноморець – Дніпро – 1:0, текстова трансляція матчу чемпіонату України

Для Дніпра зараз кожен матч – це чемпіонська гра. Перед цим туром підопічні Хуанде Рамоса ділили першу сходинку таблиці з донецьким Шахтарем. У суботу "гірники" виграли донецьке дербі, а отже Дніпру треба було перемагати в Одесі.

Проте вже в середині першого тайму Чорноморець вийшов вперед, Торніке Окріашвілі зумів замкнути зусилля партнерів і вивів одеситів вперед.

Через п'ять хвилин Дніпро забив, але арбітр прийняв рішення скасувати гол, що викликало чимале збентеження. Роман Григорчук і Хуанде Рамос зійшлися у з'ясуванні стосунків, підтяглася міліція і почали штовхатися представники тренерських штабів. У підсумку після довгого скандалу м'яч так і не зарахували.

Другий тайм команди провели на рівних – міг забити і Калинич (Дніпро), після удару якого врятував воротар, й Окріашвілі (Чорноморець), з пострілом якого впоралася штанга.

Наприкінці поєдинку Дніпро так і не зміг влаштувати справжній штурм воріт, і матч так і закінчився поразкою команди Рамоса, яка ще більше закрутила чемпіонську інтригу.

Чорноморець – Дніпро - 1:0

Гол: Торніке Окріашвілі (33)

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонська інтрига: Дніпро зі скандалом програє Чорноморцю

За матерыалами: СПОРТ bigmir)net