Моурінью: Майже 60 хвилин це був наш матч

0
391
Моурінью визнав закономірність перемоги Атлетико

Головний тренер Челсі впевнений, що у Ліги чемпіонів буде великий чемпіон.

"Вважаю, до пенальті Атлетико не грав краще за нас. Ми контролювали хід матчу, але потім сталася ключова хвилина. Спочатку їхній воротар витягнув неймовірний удар Джона Террі, а потім пішов 11-метровий, який вбив інтригу.

До цього впевнено діяла тільки одна команда. У Атлетико прекрасний воротар, чия майстерність вирішила результат матчу, і видатний нападаючий. Загалом, суперник виграв у справі.

Після другого гола на полі залишилася тільки одна команда у хорошому настрої. Вона знала, що все під контролем, адже залишалося грати лише півгодини. Майже 60 хвилин це був наш матч, але такими є півфінали. Вони складаються з дрібниць, і одна дрібниця вирішила все. Вітаю Атлетико! Це сильна команда, яка фантастично виступає в першості Іспанії, а сьогодні вийшла у фінал Ліги чемпіонів.

Реал переміг Баварію, оскільки був сильнішим. Сьогодні з тієї ж причини Атлетико взяв верх над Челсі. Сподіваюся, обидві команди отримають задоволення від фіналу, і у турніру буде великий чемпіон.

Я не можу критикувати хлопців, які зробили все можливе. У нас кадрові проблеми у зв'язку з травмами і дискваліфікацією, деякі футболісти не заявлені на Лігу чемпіонів. Програвати завжди прикро, але я пишаюся своїми підопічними. Потрібно сказати, що ми зробили максимум можливого. Якби ми забили за рахунку 1:1, то все було б у наших руках.

У наступному сезоні ми точно будемо сильнішими - це і є завдання всіх і кожного в Челсі. Молоді гравці стануть досвідченішими. Сподіваюся, ми підсилимося парою новачків. Загалом, чекаємо наступного сезону", - заявив Моурінью.

Нагадаємо, мадридський Атлетико обіграв у Лондоні місцевий Челсі (3:1) у півфіналі Ліги чемпіонів і увийшов у фінал, де зіграє з мадридським Реалом.

За матеріалами: uefa.com