Півзахисник Шахтаря назвав матч проти Славутича найважчим у житті

Sport bigmir,  8 травня 2014, 08:43
0
359
Тайсон: Слава Богу, в додатковий час все вийшло

Півзахисник Шахтаря Тайсон заявив, що матч 1/2 фіналу Кубка України проти Славутича вийшов дуже важким.

"Від самого початку ми намагалися забити, але, на жаль, у нас не виходило. Наприкінці другого тайму ми були впевнені, що ще встигнемо, але цього не сталося. Слава Богу, в додатковий час все вийшло, і ми здобули заслужену перемогу. Хочу привітати команду та вболівальників, тому що це був дуже важкий матч.

Відразу скажу, у мене було дуже багато складних ігор, але сьогодні був найважчий поєдинок для мене. Протягом останнього тижня ми дуже багато тренувалися, і ніхто не очікував, що гра виявиться настільки затягнутою", - сказав Тайсон.

За словами футболіста, забити переможний м'яч йому допомогло навіть поле.

"Хочу подякувати Богу і своїм партнерам за те, що мені вдалося забити цей м'яч. Я багато тренувався забивати різними способами, а сьогодні мені допомогло навіть поле. Зараз я почуваюся більш впевненим і готовим до кінця чемпіонату", - наголосив Тайсон.

Нагадаємо, що донецький Шахтар у півфіналі Кубка України переграв черкаський Славутич з рахунком 3:0. Забити "гірникам" вдалося лише в додатковий час: на 105-й хвилині відзначився Едуардо, потім забивали ще Тайсон (на 110-й хвилині) і Бернард (на 120-й).
За матеріалами: ФК Шахтер