Григорій Суркіс: Динамо обеззброїло суперника, не давши Шахтарю дихати

Sport bigmir,  16 травня 2014, 09:34
0
529
Григорій Суркіс залишився задоволений перемогою Динамо

Екс-презедент ФФУ і колишній президент Динамо Григорій Суркіс не приховував емоцій після перемоги київського Динамо у фінальному матчі Кубка України.

"Я б оцінювати не сам матч, а обстановку на стадіоні. Футбол - це як театр, він без глядачів не можливий. Тому щодо сьогоднішнього фінального матчу я зробив такий висновок: не думаю, що без тих трагічних подій, які сьогодні відбуваються в нашій країні, сьогодні на стадіоні була б перекличка між уболівальниками двох клубів, команд з Києва та Донецька. Не думаю, що за інших обставин весь стадіон піднявся би на ноги в той момент, коли фанати почали співати гімн України.

Ярмоленко: Справді, мабуть, щось змінилося

Тому сьогодні головним акордом матчу я назвав би не перемогу київського Динамо, а перемогу здорового глузду, перемогу тих людей, які беззавітно служать Україні, вболівають за долю країни, яка розірвана на частини суперечностями і ментальними відмінностями. Але за допомогою уболівальників вона отримала шанс об'єднатися.

На мій погляд, футбол дав ще один імпульс політикам, показав, що футбол, спорт можуть об'єднати країну.

Чи задоволений я перемогою Динамо? Як брат свого брата, напевно, задоволений. Як почесний президент Динамо - напевно, задоволений. Я думаю, що Ви давно не бачили такої гри, яку кияни продемонстрували в першому таймі. Динамо обеззброїло суперника своїм потужним пресингом в середині поля, фактично не давши Шахтарю дихати.

Сергій Ребров здивований грою Динамо в першому таймі

Десять хвилин другого тайму - це якесь замішання. Можливо, кияни заспокоїлися, дозволивши Шахтарю забити гол. А все інше виходило з того, що Шахтарю потрібно було зрівняти рахунок, а Динамо всіляко чіплялося за свій шанс перервати серію своїх поразок від донецького Шахтаря.

Всьому колись настає кінець. Шахтарю потрібно з цим змиритися. Динамо, на мій погляд, потрібно змужніти. І, безумовно, дуель цих двох команд раніше буде головним сюрпризом в українському футболі - чи це матч Кубка України, або в першості країни, або це, як в недалекому минулому, коли "гірники" завоювали Кубок UEFA, півфінальний матч Ліги Європи. Найбільше ми задоволені видовищем, а не тріумфом або поразкою якоїсь із команд", - розповів Григорій Суркіс.

Нагадаємо, що в четвер, 15 травня, київське Динамо обіграло Шахтар у фіналі Кубка України з рахунком 2:1 і завоювало свій 10-й Кубок України (перший з 2007 року).

Дивіться фотогалерею: Полтавська битва: Як Динамо в фіналі Кубка України обіграло Шахтар

За матеріалами: Террикон