Маріо Балотеллі приносить Італії перемогу над Англією

Sport bigmir,  15 червня 2014, 03:07
0
465
Маріо Балотеллі забив переможний гол

У неділю, 15 липня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Італії обіграла Англію з мінімальною перевагою.

Подробиці та онлайн матчу: Англія - Італія - 1:2 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Сьогодні ввечері Англія та Італія видали справжній футбольний шедевр, влаштувавши просто чудові 90 хвилин вистави на полі. Команди впевнено обмінювалися уколами, постійно тримаючи в напруженні вболівальників та глядачів.

Італія зробила ставку на флангову гру, правда довгий час весь цей план закінчувався незмінними подачами в руки воротарю Англії. Перший гол у матчі був забитий після красивого розіграшу кутового - передача у центр штрафного, Пірло м'яч пропускає, а Маркізіо здорово б'є в кут.

Англії знадобилося лише дві хвилини для відповіді - Руні вирвався у стрімку атаку, подав на дальню штангу, а там Старрідж переправив м'яча у ворота.

Ще до перерви Італія створила два відмінні моменти - спочатку Кандрева вдарив у штангу, а потім мінішедевр сотворили Балотеллі і Джагелка - Маріо встиг до м'яча раніше воротаря, подумав і красиво закинув його за комір кіперу. А захисник Англії примчав і головою вибив м'яча, що летів у порожні ворота.

І все-таки флангова тактика Італії все вирішила - в одній з атак Кандрева обіграв захисника, навісив на дальню штангу, а там Балотеллі забив, як виявилося, вирішальний гол.

До кінця матчу Англію не залишала надія зрівняти рахунок, але Сірігу був спокійний, а Італія цілком могла добивати суперника - Пірло зі штрафного вдарив у поперечину.

Англія - Італія - 1:2

Гол: Даніель Старрідж (37) - Клаудіо Маркізіо (35), Маріо Балотеллі (50)