Sport bigmir,  15 червня 2014, 21:00
1
193
Адмір Мехмеді допоміг Швейцарії перемогти на чемпіонаті світу

У неділю, 15 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 Швейцарія здобула вольову перемогу над Еквадором.

Подробиці й онлайн матчу: Швейцарія - Еквадор - 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У першому таймі Швейцарія істотно поступалася супернику. Еквадор вийшов на бій заведеним, і тому гол Валенсії не став сюрпризом. До кінця першого тайму латиноамериканська команда створила ще кілька небезпечних моментів.

А ось у другій половині все змінилося з виходом на поле Адміра Мехмеді. Поки що київський динамівець (хоча Фрайбург уже викупив контракт форварда) через пару хвилин забив після кутового, посадив захисника на картку, та й взагалі додав активності своїй збірній.

Матч так і котився до законної нічиєї, але сталося два важливих епізоди - спочатку Арройо затягнув з ударом, і захисник у підкаті відібрав м'яч, а в атаці у відповідь провалився фланг захисту Еквадору, і після прострілу Сеферович приносить Швейцарії перемогу на чемпіонаті.

Швейцарія - Еквадор - 2:1

Гол: Адмір Мехмеді (47), Харіс Сеферович (90 +3) - Еннер Валенсія (22)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонат світу: Швейцарія вириває перемогу в Еквадору на останніх секундах матчу