Чемпіонат світу: Німеччина розгромила Португалію

Sport bigmir,  16 червня 2014, 20:58
0
221
Німеччина розгромила Португалію

У понеділок, 16 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Німеччини розгромила Португалію.

Подробиці і текстова трансляція матчу Німеччина - Португалія - ​​4:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Португалія з перших хвилин показала, що збирається грати на контратаках, запрошуючи Німеччину взяти м'яча у свої ноги. І німці цим запрошенням скористалися. Чималою допомогою виявився вчинок захисника Жоао Перейри - він програв позицію Маріо Гьотце, і, падаючи, схопив німця за руку. Це виявилося достатнім приводом для арбітра поставити пенальті. Томас Мюллер був точний.

У середині тайму стався черговий збій у захисті Португалії - спочатку удар Гетце заблокували, але після подачі Крооса Хуммельс забиває головою. Через п'ять хвилин становище Португалії стає ще більш складним - Пепе мало того, що відмахнувся про Мюллера, так ще підійшов і буцнув німця головою. Червона картка, чисельна перевага і треба багато забивати - перед командою Роналду виникло дуже важке завдання.

Ще важчим його зробив Томас Мюллер - Кроос подавав у штрафний, Бруну Алвеш вибив м'яча прямо в ногу Томасу, а той невідпорно пробив. 0:3 після першого тайму - Німеччині залишилося лише добивати суперника.

У середині другого тайму в одній з атак Руй Патрісіу відбив удар прямо перед собою, а Мюллер "з п'ятачка" встановив остаточний рахунок матчу - 4:0, повна перемога німців.

Німеччина - Португалія - ​​4:0

Гол: Томас Мюллер (12-пенальті, 45, 78), Матс Хуммельс (32)