Ярмоленко: Не можна зараз опускати голови

Sport bigmir,  23 липня 2014, 11:24
0
193
Ярмоленко: Нам не вистачило реалізації

Лідер київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував поразку своєї команди у матчі за Суперкубок України від донецького Шахтаря.

"Думаю, нам не вистачило реалізації, адже моменти були. Другий тайм ми провели досить непогано. Гра велася до першого м'яча, ми пропустили і програли.

Звичайно, програвати завжди неприємно. Вважаю, ми показали досить непогану гру, особливо в другому таймі. Треба взяти найкраще з цього матчу і рухатися далі. Не можна зараз опускати голови - це адже початок сезону. Необхідно з перших ігор набирати максимум очок.

Після гри головний тренер сказав, що не варто засмучуватися, а з піднятою головою рухатися далі, до наступної гри", - цитує Ярмоленка офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що у вівторок, 22 липня, в матчі за Суперкубок України донецький Шахтар переграв Динамо з рахунком 2:0.

Дивіться фотогалерею: Радість Донбасу: Шахтар з рекордом виграв Суперкубок України