Чемпіонат України з футболу розпочався з конфузу

0
2381
Через Лео Матоса затримався старт чемпіонату України

Перший матч чемпіонату України не зміг вчасно розпочатися через дивну подію.

Гра Металург Донецьк - Дніпро почалася на 7 хвилин пізніше, ніж було заплановано, через помилку працівників дніпропетровського клубу.

На поле вийшов новачок команди Лео Матос, однак номер на його футболці (12-тий) за протоколом належав іншому гравцеві, Бруно Гамі, який залишився на лавці запасних. Арбітр помітив таку невідповідність і попросив футболіста змінити футболку. Лео Матос втік у роздягальню, а через кілька хвилин з'явився у футболці з номером 20, проте замість прізвища футболіста була лише смужка білого скотча.

Зазначимо, що у другому таймі на заміну вийшов і Бруно Гама - він з'явився у майці із 12-тим номером, але замість прізвища у нього теж була смужка скотчу. Напевне, це був перший випадок в історії чемпіонату України, коли відразу двоє футболістів грали у майках із заклеєними прізвищами.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 25 липня, у матчі першого туру УПЛ Дніпро обіграв донецький Металург із рахунком 2:0 завдяки голам у другому таймі.