Металіст починає чемпіонат з перемоги над Зорею

Sport bigmir,  27 липня 2014, 23:25
0
125
Металіст радіє забитому голу

У неділю, 27 липня, харківський Металіст здобув перемогу над Луганською Зорею в матчі першого туру УПЛ.

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Металіст - 1:2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

Незважаючи на те, що чотири аргентинських гравці Металіста на чолі з екс-капітаном команди Хосе Соса вирішили не повертатися в Україну з тренувальних зборів, команда Ігоря Рахаева досить впевнено провела зустріч і добилася перемоги з мінімальним рахунком. Перший тайм гравці Металіста провели в дуже хорошій позиційній боротьбі, що і вилилося в гол Дениса Кулакова на 32 хвилині - Марсіо Азеведо здійснив рейд по флангу, прострілив, воротар відбив, але прямо на Кулакова, який забив перший гол харків'ян у цьому чемпіонаті.

А вже після перерви гра пішла більш відкрито, команди стали частіше обмінюватися гострими випадами, і вже на 55-й хвилині Вільягра забиває красень гол в девяточку, обігравшись з Клейтоном Хав'єром 0:2.

До кінця поєдинку луганчани, які через події в країні грали в Запоріжжі, змогли відіграти один гол, Любенович після прострілу Худзіка з флангу добре зіграв на п'яті, 1:2. І на цьому сили у обох команд схоже вичерпалися, настав час тактичних замін. Зорі ще потрібно набирати оптимальну форму, оскільки їй належить грати в двох турнірах одночасно, а Металіст показав відмінну гру

Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) - 1:2

Голи: Желько Любенович (65) - Денис Кулаков (32), Крістіан Вільягра (55)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст починає чемпіонат з перемоги над Зорею