Чорноморець програв Спліту перший матч кваліфікації Ліги Європи

Sport bigmir,  31 липня 2014, 23:07
0
266
Чорноморець програв перший матч і сподівається на матч-відповідь

У четвер, 31 липня, в першому матчі кваліфікаційного раунду Ліги Європи одеський Чорноморець на виїзді поступився хорватському Спліті.

Подробиці і онлайн матчу: Спліт - Чорноморець - 2:0 текстова трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Чорноморець на старті матчу намагався пограти першим номером, але активність одеської команди швидко зійшла нанівець, а ось господарі завдяки активності на флангах змогли вийти вперед. В середині першого тайму Ругашевіч прострілив на Рогу, який з 20-ти метрів забив у ворота Чорноморця.

До перерви Чорноморець змушений був зробити відразу дві заміни, а Опанасенко не зміг потрапити у ворота з гарної позиції. На самому початку другого тайму Безотосний знову виймав м'яч із сітки своїх воріт - після чергової флангової атаки Белль наносив удар без перешкод. Через деякий час той же Белль міг довести рахунок до розгромного. Чорноморець цього вечора намагався відігратися лише завдяки дальнім ударам, які успіху не принесли. 0: 2, поразка яке боляче б'є по шансах пройти далі. Гра-відповідь відбудеться через тиждень, 7 серпня, о 19:00.

Спліт (Хорватія) - Чорноморець (Одеса) - 2: 0

Гол: Марко Ріг (25), Анрі Белль (49)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Чорноморець програв Спліту перший матч кваліфікації Ліги Європи