Шахтар вириває перемогу у Ворскли на останніх хвилинах

Sport bigmir,  1 серпня 2014, 21:45
0
287
Ворскла і Шахтар видали бойовиту гру

У п'ятницю, 1 серпня, донецький Шахтар у матчі другого туру чемпіонату України з футболу перемагає полтавську Ворсклу

Подробиці і онлайн матчу: Ворскла - Шахтар - 1: 2 текстова трансляція матчу чемпіонату України

У першому таймі правильна тактика від Василя Сачкапринесла успіх Ворсклі. Швидка контратака з глибини поля від Чеснакова, далі на Пердута та Громова на 28 хвилині виливається в красивий гол від останнього. Після цього до кінця першого тайму футболісти обох команд відзначилися парочкою незначних випадів.

Початок другого тайму теж особливо нічого небезпечного не віщував полтавським футболістам. Тактика не змінювалася. А ось Шахтар під кінець гри остаточно розігрівся, плюс вливання нових гравців дало позитивний результат. На 80-й хвилині Гладкий красиво розіграв стіночку зі Степаненком, і далі фінтом по-бразильськи обвів захисника і красивим ударом поклав м'яч повз воротаря. А буквально через дві хвилини вже Степаненко приймає простріл з кутового, після рикошету від свого гравця, забиває м'яч під поперечину.

Ну а на останніх хвилинах нерви у обох команд відверто здали. Пішли жовті картки і видалення. Шахтар вкотре довів істину: в ​​футбол на полі треба грати до останніх хвилин.

Ворскла - Шахтар - 1: 2

Голи: Артем Громов (28) - Олександр Гладкий (80), Тарас Степаненко (82)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар вириває перемогу у Ворскли на останніх хвилинах