Тренер Шахтаря: У цьому році Ворскла буде битися за першу четвірку

106
Мірча Луческу: Думаю, у чомусь нам пощастило з Ворсклою

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу заявив, що його команді в поєдинку з "Ворсклою" трохи пощастило.

Дивись також: Ворскла - Шахтар - 1:2 відео голів матчу чемпіонату України

"Проти нас грала дуже сильна команда. Ми знали це, вивчали її. Останнім часом спостерігаю за Ворсклою і бачу, що команда зростає з кожним роком. У неї хороший перспективний тренер - Сачко. Видно, що команда добре організована. І найважливіше - дуже дисциплінована. Помітно, що футболісти дотримуються з першої до останньої хвилини того, про що домовляються перед матчем.

Навіть маючи перевагу в першому таймі, ми не змогли створити ніяких моментів для взяття воріт. І при першій же помилці в організації оборонних дій відразу пропустили у свої ворота. Це тому, що ми більше думали про атаку. Другий тайм, можу сказати, був рівним.

Незважаючи на те, що Ворскла виграла 1:0, вона не закрилася, а продовжувала атакувати. Час минав, і дії ставали більш агресивними. Обидві команди були дуже мотивовані, хотіли перемогти. Шкода, що закінчилося сутичкою. Це не робить честі жодній з команд, ні тим гравцям, які в цій сутичці брали участь.

Думаю, ми заслужили перемогу. Але, думаю, у чомусь нам і пощастило сьогодні. Може бути, нічийний результат був би більш коректним по сьогоднішній грі. Дуже важливі три очки для нас. Ще раз повторю: це був наш поєдинок з командою, яка в цьому році, напевно, буде битися за першу четвірку.

Можу порівняти торішній Чорноморець з сьогоднішньої Ворсклою. Приблизно така ж перспектива у Ворскли", - сказав Луческу.

Нагадаємо, що в поєдинку другого туру чемпіонату України донецький Шахтар обіграв полтавську Ворсклу з рахунком 2:1.

Дивіться фотогалерею: Гра на нервах: Як Шахтар вирвав перемогу у Ворскли

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Шахтаря: У цьому році Ворскла буде битися за першу четвірку

За матеріалами: ФК Шахтер