Sport bigmir,  2 серпня 2014, 19:04
0
1223
Ярмоленку вдалося взяти участь у 2 голах своєї команди

У суботу, 2 серпня, в матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст поступився в домашньому матчі київським Динамо.

Подробиці і онлайн матчу: Металіст - Динамо - 1-2, текстова трансляція

Впевнено і натхненно проведений дебют матчу у виконанні киян приніс плоди вже на 14-ій хвилині, коли крапку в ефектній комбінації гостей за участю Безуса і Ярмоленка поставив Артем Кравець!

Після локального успіху гості не зупинилися і продовжили свій тиск на штрафну Металіста. Проте в другій половині тайму господарі ОСК Металіст зібралися і провели ударний відрізок з великою кількістю перспективних моментів біля штрафний Шовковського.

Апофеозом гострої атакуючої гри харків'ян став удар з близької відстані у виконанні Азеведо на 26-ій хвилині, проте страж воріт Динамо був на місці.

Кінцівка тайму залишилася за динамівцями завдяки спортивній наполегливості і досвіду Андрія Ярмоленка, якому вдалося переконати арбітра зустрічі в доречності пенальті на 44-ій хвилині зустрічі. Сам хавбек з "десяткою" на біло-синій футболці і виконав вирок: 0-2 за підсумками першої 45-хвилинки.

Другий тайм почався зі спроб Металіста оперативно внести перелом у хід гри, проте киянам сміливою контратакуючою грою, здавалося, вдалося нівелювати пасіонарність господарів.

І тут своє слово знову сказав арбітр Швецов, що вказав на "точку" в ситуації, коли Марсіо Азеведо вирішив впасти, перестрибуючи Шовковського у штрафному Динамо. Клейтон Хав'єр був точний, незважаючи на рішучі зусилля кіпера Динамо відбити удар!

Подальші заміни трохи пригальмували темп гри. Харків'яни чинили позиційний тиск на штрафну Динамо, прагнучи зрівняти рахунок.

Найбільш близькі вони були до мети при розіграші стандартів. Кияни гостро контратакували, ледь не збільшивши розрив у рахунку на 75-ій хвилині, коли Калитвинцев упустив можливість переграти Дишленковича з близької відстані.

Кінцівка матчу запам'яталася зайвою нервозністю і грубістю: достроково вирушив відпочивати Рибалка, який отримав друге попередження. Однак, Динамо цілком спокійно довело матч до перемоги.

Підсумок: важлива гостьова перемога Динамо в "Першій столиці".

Металіст (Харків) - Динамо (Київ) - 1-2

Голи: Клейтон Хав'єр (61, пенальті) - Артем Кравець (14), Андрій Ярмоленко (45, пенальті)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо переграє Металіст у Харкові