Ребров: Сподіваюся, ми знайдемо гідну заміну для Мбокані

Sport bigmir,  18 серпня 2014, 09:13
0
750

Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над маріупольським Іллічівцем.

"Важка гра, як і всі. Іллічівець - це серйозний суперник, незважаючи на їхнє місце в турнірній таблиці. Особливо це підтвердилося в першому таймі, коли суперник великими силами виходив у контратаки і створював моменти. На щастя, ми не пропустили до перерви, а у другому додали і виграли гру.

На жаль, зараз ми залишилися з одним форвардом, але в тій же молодіжній команді є Бесєдін, який забиває, прогресує. Все, знову ж таки, залежить від президента, від бажання потенційних новачків їхати в Україну. Я сподіваюся, як і президент, ми знайдемо гідну заміну для Мбокані хоча б на той час, що він травмований. На жаль, він вибув на тривалий час, а нам скоро стартувати в Лізі Європи.

Бурда тренується з основою? Так, тренується, міг потрапити сьогодні в заявку. Це перспективний хлопець. У нього є талант, бажання, тому все залежить від нього", - заявив Ребров.

Нагадаємо, в неділю, 17 серпня, київське Динамо переграло маріупольський Іллічівець з рахунком 4-1.

За матеріалами: ФК Динамо Киев