Зоря утримує нічию в матчі проти Фейєноорда

Sport bigmir,  21 серпня 2014, 22:55
0
318
Зоря і Фейєноорд зіграли внічию в Києві

У четвер, 21 серпня, в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи луганська Зоря зіграла внічию в голландським Фейєноордом.

Подробиці і онлайн матчу: Зоря - Фейєноорд - 1:1 текстова трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Гра почалася з атак голландців - спочатку Боетьюс пробив вище поперечини, а потім Класі зі штрафного цілив у кут воріт, але воротар Зорі Микита Шевченко парирував удар. А ось у відповідь штрафний від луганчан вийшов просто чудовим - партнер відкотив м'яч на Максима Бєлого, який сильним ударом вколотив його у ворота. 1:0.

Такий хід матчу трохи збентежив Фейєноорд, однак гостям вдалося відігратися в кінці першого тайму - звичайна атака суперника завершилася сильним прострілом з флангу, до якого не встигло відразу два захисники Зорі, а те Вреде з лінії воротарського пробив повз Шевченка.

Другий тайм команди почали неспішно, але поступово Зоря взяла гру в свої руки - спочатку Малиновський зі штрафного пробив у дев’яточку, а воротар відбив на кутовий. А потім чудовий момент упустив Будковський, який після обробки м'яча не зміг переграти кіпера. Через п'ять хвилин вже мав гарний момент Хомченовський, але воротар Фейєноорда знову не підвів свою команду.

А ось кінцівка гри явно виявилася за голландцями. Суперник створив декілька відмінних моментів, які тільки дивом не завершилися голами. Спочатку Іммерс з кількох метрів вдарив над поперечиною. Потім Гнатович в красивому підкаті відібрав м'яч у нападаючого. Ну а в додатковий час Вільена головою пробив повз порожні воріта.

Зоря грала добре, але змащена кінцівка гри залишає побоювання перед матчем у відповідь, який відбудеться через тиждень.

Зоря (Луганськ, Україна) - Фейєнорд (Роттердам, Нідерланди) - 1:1

Гол: Максим Бєлий (26) - Мітчелл те Вреде (38)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Зоря утримує нічию в матчі проти Фейєнорда