Дніпро пройшов у груповий турнір Ліги Європи

Sport bigmir,  28 серпня 2014, 22:03
0
339
Двічі Зозуля відправляв м'яч у штангу воріт Хайдука

Вистоявши в Спліті в матчі з Хайдуком, команда Маркевича проходить в наступний раунд.

Подробиці і онлайн матчу: Хайдук - Дніпро текстова трансляція матчу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро вистояв в Спліті в матчі проти Хайдука 0:0 і завдяки домашній перемозі пройшов в груповий етап Ліги Європи.

Хайдук, якому обов'язково потрібно було забивати в цьому матчі, більш активно почав поєдинок, зробивши ставку на швидкий гол, але зусиллями захисту та Дениса Бойка Дніпро зумів вистояти.

В цілому, перший тайм залишився за гравцями хорватської команди, але вже перед самим фінальним свистком Дніпро мав кілька реальних моментів, щоб відкрити рахунок. Двічі після ударів Зозулі на допомогу господарям приходила штанга, а після ударів Ротаня і Шахова Хайдук виручав воротар команди Ловре Калініч.

Другий тайм був менш видовищним - якщо на його початку команди ще намагалися за допомогою індивідуальних дій вийти на ударні позиції, то чим ближче був фінальний свисток, тим більше сумбуру спостерігалося в діях команд.

На перший план вийшли бійцівські якості і в цьому Дніпро не поступився хорватській команді. На останніх хвилинах українські футболісти всією командою грали на своїй половині поля, але до реальних моментів біля воріт Бойка справа так і не дійшла.

0:0 - безгольова нічия, яка виводить Дніпро в наступний етап Ліги Європи.

Хайдук- Дніпро 0:0 (перший матч 1:2)