Sport bigmir,  28 серпня 2014, 22:10
0
357
Металіст вирвав перемогу у Руху

Харківський Металіст у матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи переграв Рух з Хужова з рахунком 1:0 і пробився в груповий раунд турніру.

Подробиці і онлайн матчу: Металіст - Рух - 1:0. Трансляція матчу кваліфікації Ліги Європи

Незважаючи на територіальну й ігрову перевагу, підопічним Ігоря Рахаєва не вдалося пробити ворота Руху в основний ігровий час. Враховуючи, що перший поєдинок у Польщі також завершився з нулями на табло, футболістам довелося визначати переможця в овертаймах.

Переломним моментом поєдинку стала небезпечна гра голкіпера Руху Кшиштофа Каміньскі проти Володимира Гоменюка. За цей польський воротар побачив перед собою червону картку, а Металіст отримав право пробити пенальті.

Лідер харків'ян Клейтон Шав'єр не схибив: на 106-й хвилині підопічні Ігоря Рахаєва вийшли вперед. До кінця додаткового ігрового часу Металіст мав ще кілька непоганих шансів відзначитися, але м'яч в сітку воріт більше не залітав.

1:0 - і Металіст готуватися до груповому раунду Ліги Європи.

Металіст - Рух 1:0 (перший матч - 0:0)

Гол: Шав'єр, 105+1

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст в овертаймі вирвав путівку в груповий раунд Ліги Європи