Експерт: Динамо потрібно розібратися і зробити правильні висновки

Sport bigmir,  15 вересня 2014, 11:56
0
128
Олег Венглинський: Динамо непереконливо виглядало в першому таймі

Екс-нападаючий київського Динамо Олег Венглинський поділився своїми враженнями від матчу свого колишнього клубу в 6-му турі чемпіонату України проти луганської Зорі.

"Дуже хороший, класний матч, який тримав команди в напрузі до останньої хвилини. Розв'язка наступила тільки в компенсований час.

Результат гри закономірний, адже моменти були і у Динамо, і у Зорі. Кияни непереконливо виглядали в першому таймі, але додали у другому. У Зорі дуже сильно зіграли представники молодіжної збірної.

Мені здається, що Динамо вперше зіткнулося з тим, що суперник так гостро грав на контратаках і тиснув на захисників. Було видно, що підопічні Реброва незатишно себе почувають. Це хороший урок для того, щоб розібратися і зробити правильні висновки", - заявив експерт в ефірі телеканалу 2+2.

Нагадаємо, що в суботу, 13 вересня, київське Динамо втратило перемогу в матчі проти луганської Зорі (2:2). Вирішальний м'яч Любенович забив вже у додатковий час.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua