Динамо стартує в Лізі Європи розгромною перемогою над клубом з Португалії

Sport bigmir,  19 вересня 2014, 00:13
0
547
Динамо успішно стартує в Лізі Європи

У четвер, 18 вересня, київське Динамо на виїзді переграло португальський клуб Ріу Аве з рахунком 3:0

Подробиці і онлайн матчу

Перший тайм пройшов повністю під диктовку Динамо. Зі стартового свистка підопічні Сергія Реброва понеслися штурмувати ворота Ріу Аве, і вже на 20-й хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко у своєму фірмовому стилі відкрив рахунок у матчі. Лідер Динамо змістився з правого флангу в центр і пробив точно в лівий від себе кут.

Після забитого гола кияни не сіли в захист, а продовжили і далі штурмувати ворота Ріу Аве. На 25-й хвилині Юнес Беланда своїм точним ударом з-за меж штрафного зробив рахунок 0:2.

Динамо могло закінчити першим тайм і великим рахунком, але на шляху м'яча в ворота суперника ставав голкіпер, який рятував свою команду. А ось Ріу Аве за перші 45 хвилин може похвалитися лише ударом Лопеса після розіграшу кутового, який вийшов неточним.

Другий тайм біло-сині почали грати від захисту, віддавши перевагу в матчі Ріу Аве. Португальці мали пару моментів, але забити їм у цьому поєдинку так і не вдалося, на відміну від Динамо, яке відзначилося ще одним голом.

На 69-й хвилині зустрічі Юнес Беланда пробив по воротах суперника з-за меж штрафного, але голкіпер Ріу Аве не зміг зафіксувати м'яч і той відскочив у ноги Артему Кравцю. Останній не здригнувся і точно пробив по воротах, зробивши рахунок 3-0 на користь Динамо.

Ріу Аве - Динамо Київ - 0:3

Гол: Ярмоленко (20), Беланда (25), Кравець (69)