Степаненко: Трибуни не так зрозуміли Луїса Адріано

Sport bigmir,  22 жовтня 2014, 11:04
0
547
Степаненко засудив фанатів БАТЕ

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко розповів, через що гру з БАТЕ арбітр зупинив майже на три хвилини.

"Я не знаю, з чого почалося. Луїс адже підбіг не до трибун, а до камери. І послав повітряний поцілунок, можливо, дружині чи доньці. Напевно, його неправильно зрозуміли.

Нічого ні з його боку, ні з боку Алекса не було такого, щоб спровокувати трибуни. Ми з великою повагою ставимося до БАТЕ, і на полі було видно, що не було ніякого знущання. Ми просто грали і хотіли забити якомога більше. Увійти в історію...

Тому сказати, що ми якось нешанобливо поставилися до трибун або до БАТЕ, я не можу. Неправильно з їхнього боку те, що вони зробили", - розповів Степаненко.

Нагадаємо, після сьомого забитого гола Шахтаря фани БАТЕ почали кричати расистські вигуки у бік Луїса Адріано, а суддя зупинив гру майже на три хвилини.

Нагадаємо, 21 жовтня, донецький Шахтар у матчі Ліги чемпіонів впевнено переграв БАТЕ з Борисова з рахунком 7:0.

За матеріалами: ФК Шахтер