Німецький Байєр задавив Зеніт в Лізі чемпіонів

1
505
Байєр здобув впевнену перемогу над Зенітом

У третьому турі Ліги чемпіонів пітерський Зеніт програв 0:2 в Німеччині Байєру.

Німецький Байєр здобув другу перемогу в груповому етапі Ліги чемпіонів і після трьох турів очолив групу С з шістьма очками.

У третьому турі жертвою німецької команди став пітерський Зеніт, який програв з рахунком 0:2.

Німці виглядали краще протягом більшої частини матчу, грали швидше і цікавіше, весь час йшли вперед у пошуках моментів і невтомно тиснули на ворота Лодигіна.

Якщо в першому таймі Зеніт впорався з тиском на свої ворота і під кінець тайму навіть вирівняв гру, то в середині другого тайму оборона дала збій, результатом чого стали голи Донаті і Пападопулоса.

Встановивши комфортний рахунок на табло, Байєр зменшив темп, але більше моментів біля Зеніту від цього не з'явилося.

Інтриги в матчі додав захисник Байєра Венделл, який в простій ситуації зіграв рукою, побачив перед собою другу жовту картку в матчі і залишив свою команду в меншості, але навіть це не допомогло Зеніту забити бодай гол престижу.

Байєр - Зеніт 2:0

Голи: Донаті, 58, Пападопулос, 63