Шахтар другим складом розгромив Полтаву у матчі 1/8 фіналу Кубка України

Sport bigmir,  27 жовтня 2014, 17:45
0
296
Бернард оформив дубль у матчі 1/8 фіналу Кубка України

У понеділок, 27 жовтня, донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України впевнено обіграв Полтаву і вийшов у чвертьфінал турніру

Шахтар, обігравши Полтаву у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України з рахунком 5:1, виставив на гру у відповідь другий склад. Так, у команді Мірчі Луческу на полі з'явилося одразу два дебютанти - 19-річний голкіпер Богдан Сарнавський і 18-річний Віктор Коваленко.

Шахтар активно розпочав перший тайм і вже на 9-й хвилині зустрічі вийшов вперед. Веллінгтон Нем переправив м'яч у ворота після прострілу з лівого флангу від Бернарда.

На 20-й хвилині Олександр Гладкий зробив рахунок 2:0, а Бернард до кінця першого тайму зумів оформити дубль, збільшивши рахунок до 4:0.

Після перерви Полтава зуміла скоротити рахунок у матчі. Гол престижу записав на свій рахунок Коркішко, який на 51-й хвилині встановив остаточний результат зустрічі - 4:1 на користь Шахтаря, який за сумою двох матчів обіграв полтавський клуб з рахунком 9:2.

Шахтар - Полтава - 4:1

Голи: Нем (9), Гладкий (20), Бернард (23,38) - Коркішко (51)