Ротань: Потрібно переварити гру з Волинню і дивитися далі на Динамо

Sport bigmir,  28 жовтня 2014, 13:03
0
149
Ротань вже налаштовується на зустріч з Динамо

Капітан Дніпра Руслан Ротань поділився враженнями про кубковий матч проти Волині.

"Ми виграли, показали хороший результат і пройшли далі. Це найголовніше. Можливо, сама гра була у нас сьогодні не така яскрава, але на чолі всього стояв результат, і ми його домоглися.

Перший матч у Луцьку ми програли, там була важка гра і всі чекали реваншу і хотіли проявити характер. Тому в деяких моментах нас могли накривати емоції, тим більше, що нас і налаштовували на боротьбу з перших хвилин. У принципі в такому матчі важливо не програвати єдиноборства і головне, що вдалося забити перший м'яч ще в першому таймі. Це вийшло і визначило подальшу гру.

Попереду у команди матчі в чемпіонаті з Динамо і Шахтарем. Зрозуміло, що будемо грати з лідерами турніру, тому тут особливо й налаштовуватися не потрібно буде, кожен сам себе налаштує.

Ми розуміємо, що для нас це будуть дуже важливі матчі. Тренери нам все розкажуть і покажуть на теоретичних заняттях, як саме грати проти цих команд. Зараз же потрібно, як говориться, перетравити цю гру і дивитися далі на Динамо", - зазначив Ротань.

Нагадаємо, Дніпро обіграв в матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України Волинь 4:0 і пробився до чвертьфіналу турніру.

За матеріалами: football.ua