Тренер Говерли: Якісь негідники чаклують проти нас

Sport bigmir,  4 листопада 2014, 08:55
0
202
Грозний впевнений, що його команді забити заважають потойбічні сили

В інтерв'ю телеканалу Футбол 1 головний тренер Говерли В'ячеслав Грозний поділився враженнями від матчу з Волинню.

"У Кварцяного хороша команда. Ми дивилися багато матчів і аналізували, що у Волині швидка флангова гра і дуже активні гравці в центральній зоні, і ми сьогодні програли підбір у першому таймі. Лучани завдають майже найбільше ударів і нав'язують більше сотні єдиноборств в атаці в кожному матчі Волинь -. дуже незручна команда для всіх Ми вивчали суперника, але не можемо вплинути на те, що не реалізовуємо моменти.

Ми не реалізували дуже багато моментів і не тільки в цьому матчі. Якісь негідники чаклують проти нас, і я не жартую. Я говорю це на повному серйозі. Просто щось заважає, і не тільки майстерність. Вчора Динамо створило три моменти і забило три м'ячі - це клас. Якби ми один не забили, а так тільки за перші п'ять хвилин Герасимюк і Фещук мали два моменти, але не забили.

М'яч не йде у ворота. Я знаю, що якісь негідники чаклують - 100 відсотків. Поставте себе на місце тренера. У кожному матчем ми маємо стільки моментів, але м'яч не йде у ворота. У Шацьких, Бурдужана і Фещука немає майстерності? Є. Просто м'яч не йде у ворота. Через нереалізовані моменти ми втратили два очки в матчі з дуже хорошою командою", - зазначив Грозний.

Нагадаємо, в понеділок в матчі 11-го туру Говерла зіграла внічию з Волинню 0:0 і наразі йде в чемпіонаті України без перемог, замикаючи турнірну таблицю.
За матеріалами: football.ua