Динамо Київ в меншості веде в матчі з Ольборгом: Онлайн трансляція матчуСюжет

0
1226
Динамо Київ в меншості веде в матчі з Ольборгом: Онлайн трансляція матчу
Онлайн трансляція матчу Ліги Європи Динамо Київ - Ольборг

У четвер, 6 листопада, київське Динамо спробує взяти реванш у данського Ольборга за прикру поразку в минулому матчі Ліги Європи

Динамо - Ольборг 2:0

Гол: Олег Гусєв (90+3), Домагой Віда (70)

Динамо: Основний: Олександр Шовковський, Данило Сілва, Александар Драгович, Євген Хачеріді, Домагой Віда, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Юнес Беланда, Андрій Ярмоленко, Джермейн Ленс, Артем Кравець, Тренер: Сергій Ребров

Ольборг: Основний: Микола Ларсен, Кеннет Петерсен, Донні Горте, Расмус Теланнер, Томас Еневольдсен, Расмус Вюрц, Каспер Рісгор, Микола Томсен, Андреас Брун, Ніклас Хеленіус, Хенрік Дальсгор, Тренер: Кент Нільсен

1: Звучить стартовий свисток - матч розпочався!

2: Активно матч почав Ольборг. Клуб з Данії з перших хвилин пішов великою кількістю на штурм воріт Динамо

3: Петерсен прострілює з правого флангу в центр на Еневольдсена. Той б'є по воротах Динамо, але Хачеріді лягає перед м'ячем і блокує удар суперника

5: Томсен б'є по воротах, але Шовковський справляється з ударом гравця Ольборга

7: Не йде сьогодні гра у Динамо. Поки частіше з м'ячем і більш сильніше виглядає Ольборг

9: "Пожежа" Динамівці в своєму штрафному і футболісти Ольборга отримали ще один момент для взяття воріт. Але Євген Хачеріді встиг вчасно забрати м'яч і нейтралізувати небезпеку

11: Нервується Динамо, не йде гра у киян. Поки за 11 хвилин гри підопічні Реброва більше помиляються і захищають свої ворота, ніж грають у футбол

12: Беланда б'є з дальньої дистанції - м'яч летить повз ворота

14: Ленс навішує в штрафну Ольборга, Кравець вистрибує і б'є головою. Удар у форварда Динамо не вийшов і м'яч опинився в руках голкіпера Ольборга

15: Дальсборг в штрафний Динамо отримує м'яч. Одним фінтом кладе Віду на газон і б'є по воротах Шовковського - м'яч пролетів поруч із правою штангою киян

17: Данило Сілва завдає потужного удару з дальньої дистанції по воротах Ольборга – мимо

20: Віда навішує з правого флангу у воротарський Ольборга, але Ларсен спокійно забирає м'яч в руки

23: Гортер порушує правила на Ярмоленка, але арбітр з Білорусі не побачив фолу у виконанні захисника Ольборга

25: Сидорчук пробив з метрів 14-и по воротах Ольборга, але м'яч пролетів повз ворота суперника

29: Віда порушив правила в центрі поля. Ольборг отримав право на штрафний удар в сторону воріт Динамо

32: Ярмоленко навісив з кутового у штрафну Ольборга, але захисники впоралися з цією подачею і вибили м'яч в аут

33: Андрій Ярмоленко пробив з правого флангу - м'яч легко зловив в руки Ларсен

35: Кравець з правого флангу викочує м'яч у центр штрафного, куди проривався Ярмоленко. Але Ларсен вийшов з воріт і встиг забрати м'яч в руки

38: Олборг виходив в атаку три в три, але пройти в штрафну Динамо не зумів. Драгович, виставивши ногу, перервав атаку суперника, забравши м'яч

40: Кравець пробив з-за лінії штрафного, але м'яч прилетів прямо в руки Ларсена. Тепер Ольборг кинувся в атаку

43: Віда отримує жовту картку за фол проти Хеленіуса, який на правому фланзі обіграв відразу двох гравців Динамо

44: Хеленіус отримує м'яч на лінії штрафної Динамо, але гравець Ольборга не зумів толком обробити м'яч і його обікрав Данило Сілва

45: Сілва прорвався по правому флангу. Зробив навіс в штрафну Ольборга, але там немає його партнерів по Динамо

45: Арбітр дає свисток на перерву. Команди вирушають у роздягальні під свист трибун. Поки гра Динамо залишає бажати кращого. Зустрінемося після перерви

46: Розпочався другий тайм!

47: Зі старту другого тайму Ольборг всім складом відійшов до своїх воріт - данчани вибрали контратакуючий футбол

48: Динамо Київ створює небезпечний момент! Ленс робить передачу на хід у воротарський Ольборга. Беланда в падінні б'є, але Ларсен врятує Ольборг від пропущеного гола

50: Ольборг проривається в контратаку. М'яч відскочив від гравця данського клубу далеко вперед і Шовковський вийшов з воріт і вибив м'яч в аут. Після цього голкіпер Динамо взяв м'яч в руки і побіг уворота, за що і отримав жовту картку

55: Хачеріді отримує ззаду по ногах від Хеленіуса, але арбітр вирішив обмежиться лише свистком

56: Беланда подає в штрафну Ольборга, але Ларсен кулаками виносить м'яч в аут

58: Грубо грають футболісти Ольборга проти Динамо, але арбітр з Білорусі картки не дає.

59: Рибалкаробить пас в розріз в штрафну на Ярмоленка. Андрій зближується з голкіпером і перекидає м'яч через Ларсена, але захисник Ольборга головою виносить м'яч, який летить у порожні ворота

60: Сидорчук в дотик б'є по воротах Ольборга, але Ларсен в прекрасному стрибку відбиває м'яч на кутовий

63:Ленс з правого флангу видає відмінний пас на Кравця. Той у дотик з лінії воротарського б'є по воротах Ольборга, але Ларсен опинився на місці - рахунок не змінився

64:Після нудного першого тайму у другому запахло смаженим біля воріт Ольборга. Абсолютно різні тайми за характером гри

66: Заміна у складі Ольборга: замість Еневольдсена на поле вийшов Аугустінуссен

67: Сидорчук вирішив перекинути Ларсена, який далеко вийшов з воріт, але м'яч опустився прямо в руки голкіпера Ольборга

68: Рісгор вискакує в контратаку. Драгович наздоганяє гравця Ольборга і зносить його, за що і отримав захисник Динамо червону картку

68: На захист Драговича скажімо, що якби гравець не порушив правила, то футболіст Ольборга міг вийти 1 на 1 з Шовковським

70: ГОЛ !!!!!! Віда забиває м'яч після подачі кутового Ярмоленка. 1:0 !!!

72: Заміна у складі Динамо: замість Ленса на поле вийшов захисник Бурда

76: Сергій Сидорчук отримує жовту картку за фол проти Вюрца

77: Заміна у складі Динамо: замість Сидорчука на поле вийшов Велозу

78: Здавалося, що Динамо має сісти в захист, граючи в меншості, але ні. Кияни активно грають в атаці і навіть пресингують суперника в його штрафній!

82: Рісгор подає з кутового. Аугустінуссен б'є головою, але м'яч летить повз ворота Динамо

83: Заміна у складі Ольборга: Альманн вийшов на поле замість Вюрца

83: Заміна у складі Ольборга: Фредерікса вийшов на поле замість Бруна

84: Заміна у складі Динамо: замість Ярмоленка на поле вийшов Гусєв

86: Дальсгор спеціально б'є по ногах Віду, але арбітр з Білорусі мовчить. Ну-ну...

88: Ольборг просто штурмує ворота Динамо в надії забити гол, але кияни поки відбивають атаки суперника

89: Альманн прострілює з правого флангу в штрафну Динамо. Дальсгор з метра намагається пробити по воротах, але Шовковський встигає підхопити м'яч і забрати його в руки. Ось це так!

90: Арбітр додав цілих 5 хвилин у другому таймі. Терпіти, терпіти, Динамо!

90+2: Хеленіус б'є з дальньої дистанції - м'яч летить вище воріт

90+3: Олег Гусєв!!!! Динамо прорвалося в контратаку. Беланда прорвався по лівому флангу, змістився в центр і пробив. М'яч зачепивши Горті відскакує Гусєву на праву штангу. Олег б'є - гол!!! 2:0!!!

• Динамо в Лізі Європи: Турнірна таблиця, розклад і результати групи J