Тренер Ольборга: Динамо заслужено перемогло у матчі

Sport bigmir,  7 листопада 2014, 09:24
0
260
Кент Нільсен: Динамо зробило серйозний тиск на наші ворота

Головний тренер Ольборга Кент Нільсен прокоментував поразку своєї команди в матчі Ліги Європи від київського Динамо

"У першу чергу, хочу привітати Динамо із заслуженою перемогою. У киян було дуже багато моментів, особливо в перші 25 хвилин другого тайму.

Ми, як маленька команда в порівнянні з Динамо, теж провели непоганий матч, особливо перший тайм. Я задоволений самовіддачею своїх гравців, але не результатом. На жаль, нам не вдалося скористатися чисельною перевагою, оскільки Динамо забило гол через хвилину після видалення. Ми створили достатньо моментів, але не змогли їх реалізувати, тоді як киянам вистачило майстерності, щоб реалізувати свої моменти.

Дивись також: Динамо - Ольборг - 2:0. Відео голів та аналіз матчу Ліги Європи

Чому Ольборг провів два різні тайми? Складно пояснити. Можливо, Динамо краще вдалося скористатися перервою. У другому таймі Динамо зробило серйозний тиск на наші ворота, а нам вже не вдавалося контролювати м'яч так, як у першому таймі.

Наша команда не така досвідчена, як Динамо. Не всім нашим гравцям вдалося впоратися з тиском. У нас багато молодих гравців, і в цілому я задоволений грою, за винятком перших 25-ти хвилин другого тайму. Але я не можу вимагати занадто багато чого з молодих гравців.

Якби мене запитали до початку матчу, чи був я задоволений нічийним результатом, я б сказав "так". Динамо набагато багатше, у них в складі багато гравців, які виступають за національні збірні. Але в цілому я задоволений грою своєї команди", - цитує наставника Ольборга прес-служба Динамо Київ.

Нагадаємо, у четвер, 6 листопада, Динамо Київ в меншості обіграло данський Ольборг з рахунком 2:0.