Суркіс: Після видалення подумалося, що хоч би не програти

Sport bigmir,  7 листопада 2014, 12:56
0
499
Суркіс хоче, щоб Динамо вийшло до плей-оф з першого місця в групі

Після закінчення матчу Динамо - Ольборг президент київського клубу Ігор Суркіс поділився враженнями від зустрічі і перспективами

"Після видалення подумалося, що хоч би не програти, щоб була можливість продовжувати боротьбу далі. Хлопці молодці, витримали, забили м'яч і утримали перевагу. Потім забили ще другий м'яч.

Читай також: Ребров: Видалення нас мобілізувало

Такі ігри вириваються саме на характері. Не можна сказати, що команда провалила перший тайм. Але вдома, напевно, потрібно грати більш агресивно. Саме це я очікував від команди.

У другому таймі були моменти у Ярмоленка і Кравця. В принципі, могли як виграти, так і програти. Команда продемонструвала характер, чого не було раніше.

Давайте не будемо загадувати наперед, але я сподіваюся, що Динамо вийде в плей-оф Ліги Європи. Сьогодні ми перемогли і повернули собі перше місце. Для нас психологічно важливо вийти з групи з першого місця. Будучи сіяними, команда перший матч гратиме в лютому на виїзді, з командою не з Ліги чемпіонів. У футболі навіть дрібниці мають значення", - зазначив Суркіс.

Нагадаємо, у четвер, 6 листопада, Динамо Київ в меншості обіграло данський Ольборг з рахунком 2:0.

Дивіться фотогалерею: Важкий реванш: Як Динамо вимучило перемогу над Ольборгом (фото)

За матеріалами: ФК Динамо Киев