Тренер збірної Люксембургу: Фантастичну гру сьогодні показав Ярмоленко

Sport bigmir,  16 листопада 2014, 11:11
0
374
Хольц після поразки від України відзначив гру Ярмоленка

Люк Хольц вважає, що ключовим для його команди став провал на початку другого тайму.

"Ми розчаровані результатом, але не грою. У тому й різниця між великими і маленькими командами, великими і маленькими гравцями - великі гравці вміють реалізувати свої моменти.

Дивись також: Люксембург - Україна 0:3. Відео голів матчу відбору на Євро-2016

Те, що ми мали в першому таймі шанси, але не змогли їх використати, стало вирішальним фактором. Фантастичну гру сьогодні показав Ярмоленко. В минулому матчі він не забив за збірну, зате сьогодні забивав усе, що міг.

Ми знали, що Ярмоленко і Коноплянка - топові футболісти, за якими потрібно стежити. Але це така ситуація, коли знання не гарантують гарну можливість протистояти цим гравцям.

Ключовим для нас став провал в перші 15 хвилин другого тайму. Тоді ми пропустили два м'ячі, дали українцям зіграти у свій футбол, і це вирішило все. Потім ми знову почали створювати моменти, але було вже пізно. Можливо, зіграла свою роль і фізична втома", - вважає Хольц.

Нагадаємо, що 15 листопада в матчі відбору на Євро-2016 збірна України на виїзді переграла Люксембург з рахунком 3:0.Андрій Ярмоленко в цьому поєдинку оформив хет-трик.

Дивіться фотогалерею: Перемога імені Ярмоленка: Як збірна України Люксембург обіграла

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер збірної Люксембургу: Фантастичну гру сьогодні показав Ярмоленко

За матеріалами: uefa.com