Серія невдач: Дніпро втратив очки в матчі з донецьким Металургом

Sport bigmir,  1 грудня 2014, 21:20
0
300
Мораеш відкрив рахунок і допоміг Металургу відібрати очки у Дніпра

Команда Маркевича втрачає очки в четвертому матчі поспіль і опускається на третє місце.

Подробиці й онлайн матчу: Дніпро – Металург Д 1:1 Трансляція матчу чемпіонату України

Дніпропетровський Дніпро не зумів обіграти донецький Металург у матчі 14-го туру чемпіонату України, який відбувся в Дніпропетровську.

Команди вже в дебюті зустрічі обмінялися голами. Спершу на 11-й хвилині Мораеш пробив у нижній кут після скидки головою Габріеля, а через п'ять хвилин Коноплянка замкнув на дальній штанзі навіс Лучкевича і зрівняв рахунок.

Ще до перерви Дніпро мав кілька моментів, щоб вийти вперед, в деяких моментах замикаючи "металургів" в їхній штрафній, але м'яч вперто не йшов у ворота.

У другому таймі тиск Дніпра продовжився, в підсумку команда Маркевича завдала 20 ударів по воротам Бандури, з яких 8 – у площу воріт, але пробити кіпера донецького Металурга так і не вдалося.

Металург кілька разів небезпечно контратакував, але до справді небезпечних моментів біля воріт Бойка справа не дійшла, в підсумку фінальний свисток зафіксував нічию 1: 1.

Дніпро після програшу Динамо і нічиєї з Шахтарем втрачає очки в матчі з Говерлою та донецьким Металургом, тому опускається на третє місце.

Дніпро – Металург Д 1:1

Голи: Коноплянка, 16 – Мораеш, 11

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Серія невдач: Дніпро втратив очки в матчі з донецьким Металургом