Хачеріді: Важко грати, тому що дуже холодно і ноги замерзають

Sport bigmir,  6 грудня 2014, 12:59
0
166
Хачеріді замерз у матчі з донецьким Металургом

Центрбек Динамо Євген Хачеріді прокоментував розгромну перемогу над донецьким Металургом.

"Важко грати, тому що дуже холодно, ноги замерзають, не відчуваєш їх, важко дихати, розмовляти неможливо. У Полтаві грали на снігу, у Запоріжжі також не поле було, а лід, але перемогли. Всі в однакових умовах. Догравати потрібно, в будь-якому випадку обов'язково брати очки.

Читай також: Ребров: Навіть шкода, що перше коло закінчується

Звичайно, в останньому домашньому матчі цього року хотіли порадувати вболівальників хорошою грою і результатом. На те, як зіграли інші команди, ми не дивимося, нам важливо набирати свої очки і знаходитися на першому місці.

Після забитого м'яча стало значно легше. Так завжди буває, коли забиваєш в перші 30 хвилин. Суперник розкривається, з'являються вільні зони і, як наслідок, моменти біля чужих воріт. Цим ми і скористалися, забивши другий м'яч. Могли забити і третій у першому таймі", - сказав Євген Хачеріді.

У матчі 14-го туру чемпіонату України Динамо виграло з рахунком 3:0 у донецького Металурга.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хачеріді: Важко грати, тому що дуже холодно і ноги замерзають

За матеріалами: ФК Динамо Киев