Мадридський Реал упевнено вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

0
517
Серхіо Рамос відкрив рахунок і допоміг Реалу зробити крок до фіналу

Футболісти мадридського Реала розгромили мексиканський Крус Асуль.

Мадридський Реал легко вийшов у фінал клубного чемпіонату світу, який триває в Марокко.

16 грудня команда Карло Анчелотті в півфіналі турніру з рахунком 4:0 обіграла мексиканський Крус Асуль.

Читай також: Реал на виїзді розгромив Альмерію, а Роналду оформив дубль

Рахунок на 15 хвилині відкрив захисник мадридців Серхіо Рамос, якому асистував Тоні Кроос. На 36 хвилині Карім Бензема після передачі Даніеля Карвахаля зміцнив перевагу Реала.

Наприкінці першого тайму гравці мексиканського клубу могли скоротити різницю в рахунку, але не реалізували пенальті і вихід один на один.

Після перерви Гарет Бейл та Іско зміцнили перевагу чинного переможця Ліги чемпіонів. В обох випадках в ролі асистента виступив Кріштіану Роналду.

У фіналі Реал зіграє з переможцем матчу Сан-Лоренсо (Аргентина) - Окленд Сіті (Нова Зеландія), який відбудеться сьогодні, 17 грудня.