Челсі програв Тоттенхему, пропустивши п'ять м'ячів

0
469
Челсі програв Тоттенхему, пропустивши п ять м ячів
Харрі Кейн - один з героїв матчу з Челсі

У четвер, 1 січня, в матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем здобув домашню перемогу над Челсі з рахунком 5:3.

Подробиці і трансляція матчу: Тоттенхем - Челсі 5:3 трансляція матчу чемпіонату Англії

Для Челсі, який за 19 попередніх турів зазнав лише однієї поразки, зустріч почалася досить вдало. Відбивши стартовий натиск господарів, підопічні Жозе Моуріньйо на 18-й хвилині провели відмінну контратаку за участю Азара і Оскара, яка завершилася голом Дієго Кости, який розстріляв Льоріса з кількох метрів.

Це дозволило Челсі на деякий час захопити ініціативу в матчі, поки Тоттенхем намагався відійти від шоку. Втім, горювали господарі недовго. Досить несподівано на 30-й хвилині вистрілив Кейн, який обіграв Оскара, увірвався в штрафну і відправив м'яч у сітку воріт Куртуа - 1:1. На це "шпори", гнані публікою, що ожила, не зупинилися. Команда Маурісіо Почеттіно продовжувала атакувати, що принесло плоди в самій кінцівці першого тайму. Роуз добив м'яч у ворота, після того як Шадлі потрапив уштангу, а Таунсенд сміливо реалізував пенальті за фол Івановича на Кейн. Челсі готувався йти на перерву за нічийного рахунку, але в підсумку на другу половину гри вийшов з дефіцитом у два голи.

У другому таймі мало що змінилося. У Челсі раніше з великими труднощами йшла гра, тоді як Тоттенхем діяв на куражі, з розмахом. На 52-й хвилині господарі забили ще один гол. Чудовий Кейн скористався передачею Шадлі і з розвороту послав м'яч у ціль. І якщо два голи Челсі ще теоретично міг відіграти, то різницю в три м'ячі ліквідувати затакоюгроюбуло абсолютно нереально.

Втім, гості спробували. Азар після перепасування з Фабрегасом опинився на ударній позиції і свій шанс використав. Здавалося б, найкращий момент для Челсі, щоб спробувати переламати хід гри, але своє вагоме слово сказала зв'язка Кейн - Шадлі. Цього разу разючого удару завдав Насер, а Гаррі виступив у ролі асистента.

Все, що встиг Челсі до кінця зустрічі, це відіграти один гол зусиллями Террі, який замкнув простріл Азара.

5:3 - безумовно, найкращий матч у сезоні для Тоттенхема і найгірший для Челсі, який востаннє пропускав п'ять м'ячів у далекому 2011році від Арсеналу. Ця поразка дозволила Манчестер Сіті, який раніше обіграв Сандерленд, наздогнати Челсі. Вактиві обох клубів по 46 очок.

Тоттенхем - Челсі - 5:3

Голи: Дієго Коста, 18 (0:1); Кейн, 30 (1:1); Роуз, 44 (2:1); Таунсенд, 45 + 4 - з пенальті (3:1); Кейн, 52 (4:1); Азар, 61 (4:2); Шадлі, 78 (5:2); Террі, 87 (5:3).