Молодіжна збірна України з футболу виграла турнір у Туреччині

0
120
Сергій Ковалець виграв з молодіжною збірною Аntalya Cup

Команда Сергія Ковальця обіграла Албанію і зіграла внічию з Іраном.

Молодіжна збірна України U-21 виграла товариський турнір у Туреччині, де вона проводить підготовчий збір.

Читай також: Молодіжна збірна України замість Росії вирушає на турнір до Туреччини

У першому матчі наша команда впоралася з командою Албанії 2:0. Спершу Безбородько в середині другого тайму завершив голом контратаку, а перед фінальним свистком Фаворов встановив остаточний рахунок.

Враховуючи цю перемогу, і перемогу Ірану над Албанією з рахунком 2:1, у другому матчі команду Ковальця влаштовувала нічия, яку вони і здобули.

Українці вийшли вперед у середині першого тайму завдяки голу Безбородька з передачі Близниченка. Через кілька хвилин іранці відігралися, реалізувавши пенальті. Більше рахунок на табло не змінювався.