Sport bigmir,  7 лютого 2015, 19:08
0
479
Атлетіко на своєму полі знищив Реал

Сьогодні, 7 лютого, мадридський Атлетіко у матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії відправив у ворота Реала чотири м'ячі

Подробиці і трансляція матчу: Атлетіко - Реал Мадрид 4:0 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

У центральному матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії зійшлися два мадридських клуби. Атлетіко на своєму полі приймав Реал. Якщо «матрасники» до поєдинку з Королівським клубом підходили в оптимальному складі, то за команду Карло Анчелотті з різних причин не могли зіграти аж п'ять футболістів.

Матч розпочався з атак Реала, і здавалося, що «вершкові» ось-ось відкриють рахунок, але на 10-й хвилині зустрічі стався ключовий момент. Коке, який отримав травму в одному з епізодів, залишив поле, звільнивши місце Саулю. Останній через кілька секунд почав результативну атаку Атлетіко, яка завершилася голом. Рахунок у матчі після чудової комбінації відкрив Тіагу.

На 18-й хвилині вже сам Сауль чудесним ударом через себе збільшив рахунок до 2:0.

Реал до кінця першого тайму намагався змінити ситуацію на полі, але за перші 45 хвилин «вершкові» лише одного разу пробили по воротах суперника.

Після перерви, команда Карло Анчелотті продовжила наступу на ворота суперника. Але «матрасники», пересидівши на своїй половині стартовий штурм своїх воріт, пішли шукати щастя на половині поля Реала. На 67-й хвилині Атлетіко збільшив рахунок до 3:0. Відзначився Грізманн, який замкнув передачу Турана з правого флангу. А поклав на лопатки Королівський клуб Маріо Манджукич, який своїм точним ударом після пасу Торреса поставив крапку в матчі. 4:0 і головний тренер Реала Карло Анчелотті пішов шукати потрібні слова, щоб пояснити настільки велику поразку своєї команди.

Атлетіко - Реал 4:0

Голи: Тіагу (14), Сауль (18), Грізманн (67), Манджукич (89)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Атлетіко знищив Реал в мадридському дербі