Пеллегріні: Якщо в Барселоні зіграємо як одна команда, у нас буде шанс

Sport bigmir,  25 лютого 2015, 09:01
0
121

Головний тренер Манчестер Сіті, Мануель Пеллегріні, поділився своїми враженнями про матч 1/8 Ліги Чемпіонів.

"Є присмак гіркоти, тому що в першому таймі ми не грали добре. Після перерви додали, створювали моменти, але все одно допускали помилки. Думаю, перший пропущений гол став наслідком наших помилок, і це дало Барселоні перевагу. У другому таймі ми виправили помилки і мали шанси зрівняти рахунок, проте вдесятьох грати завжди важко. Зараз наша команда повинна показати весь свій характер, щоб поборотися за перемогу в Барселоні.

Читай також: Гравець Манчестер Сіті: Іноді я буваю тієї ще скотиною

Ми провели два різних матчі: перший тайм і другий тайм. До першого пропущеного гола гра протікала нормально. Ми дуже легко пропустили перший гол і залишок першого тайму провели дуже погано. Після перерви ми почали робити те, про що говорили перед грою. Другу половину зустрічі провели добре. Звичайно, це не найкращий результат, але ми збираємося реабілітуватися в Барселоні і постараємося щонайменше показати свій звичний футбол. Якщо зіграємо як одна команда, у нас буде шанс.

Джо Харт зробив дуже важливий сейв. По-перше, це був абсолютно непотрібний 11-метровий, і ми повинні контролювати свої емоції в штрафному майданчику. Звичайно, це залишає нам більше шансів на підсумковий успіх. З рахунку 1:3 відігратися вкрай важко. Цей відбитий пенальті збільшує наші шанси", - передає офіційний сайт UEFA. слова Пеллегріні на післяматчевій прес-конференції.

Читай також: Головний тренер Манчестер Сіті: Відставка? Я ніколи не відчуваю тиску

Нагадаємо, раніше СПОРТ-bigmir) net повідомляв, що 24 лютого англійський Манчестер Сіті в меншості поступився каталонській Барселоні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:2.

Ліонель Мессі на останніх секундах матчу міг забити пенальті, але гравець каталонського клубу не зумів переграти з "точки" голкіпера "городян" Джо Харта.