Матч Динамо - Генгам міг бути перерваний через прапор ДНР на трибуні фанатів з Франції

Sport bigmir,  26 лютого 2015, 23:06
0
4235
Динамо Київ можуть покарати за дії фанатів під час матчу з Генгамом

Віце-президент київського Динамо Олексій Семененко назвав можливу причину зупинки матчу з Генгамом

На 78-й хвилині матчу у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між Динамо і Генгамом на трибунах виникла бійка між уболівальниками.

Як з'ясувалося, конфлікт виник між уболівальниками Динамо і французькими фанами.

За словами віце-президента київського Динамо Олексія Семененка, причиною могло статите, що фанати французького клубу вивісили на трибуні прапор ДНР. Точну причину бійки в Динамо пообіцяли назвати пізніше.

Зазначимо, що після інциденту на трибунах заспокоювати уболівальників вирушили футболісти Динамо на чолі з капітаном Олександром Шовковським.

Суддя зі Швеції прийняв рішення призупинити поєдинок і коли ситуація заспокоїлася відновив зустріч.

Нагадаємо, матч Динамо Київ - Генгам, який відбувся сьогодні, 26 лютого закінчився з рахунком 3:1. І за сумою двох зустрічей - 4:3 - вийшла в 1/8 фіналу Ліги Європи.