Ярмоленко: Друга половина зустрічі розставила все на свої місця

0
224
Ярмоленкові не важливо з ким грати - головне перемагати в кожному матчі

Півзахисник Динамо прокоментував перемогу над харківським Металістом.

"У першому таймі нам не вдавалося забити м'яч, тому початок для нас був не дуже вдалим. Але друга половина зустрічі розставила все на свої місця - ми забили швидкий м'яч, і вже було видно, що ми виграємо матч.

Читай також: Ребров: Не так просто забити, коли вся команда суперника стоїть біля своїх воріт

У складі Металіста грали молоді хлопці, багато дебютували на такому рівні, їм було важко. Було видно, що про атаку вони навіть не думали, хотіли зіграти "на нуль". Добре, що нам вдалося у другому таймі забити швидкий м'яч, тому що чим далі, тим була б нервозність.

Ми не дивимося на суперників, не думаємо про те, яким складом вони будуть грати. Це їхні проблеми. У нас є завдання - стати чемпіонами, і для нас кожна з цих дванадцяти ігор весняної частини чемпіонату - як фінал. Треба брати три очки в кожній грі, при цьому не важливо, з ким ми граємо", - зазначив Ярмоленко.

Нагадаємо, київське Динамо переграло Металіст 3:0 в 15-му турі чемпіонату України.

Дивіться фотогалерею: Свято весни: Яскраві фото з переможного матчу Динамо над Металістом

За матеріалами: ФК Динамо