Луческу: Мене ображає те, що великим командам, як завжди, допомагають

Sport bigmir,  12 березня 2015, 08:35
0
347
Луческу засмучений тим, як грали гравці Шахтаря після видалення

Наставник Шахтаря Мірча Луческу впевнений, що червону картку Кучеру на другій хвилині давати не варто було.

"Не думаю, що Баварії потрібна була така допомога вже на другій хвилині. Потрібно подивитися, чи справді там був пенальті. Але червону картку ні в якому разі не можна було давати.

З того моменту на полі в нашій команді, напевно, повинні були бути десять німців, а не десять бразильців! Ми програли за тими параметрами, за якими Баварія насправді була сильнішою від нас: в характері, тактично і в єдиноборствах.

Поєдинок закінчився після третього голу, коли Срна залишив поле і йому надавали допомогу, а баварці забили втретє. Неможливо грати в меншості і так легко втрачати м'ячі. Суперник забив нам тричі на контратаках! Такого не повинно було бути, потрібно було грати більш компактно.

Виправдання нам немає. Але мене ображає те, що великим командам, як завжди, допомагають", - заявив Луческу.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.