Захисник Баварії: Це була заслужена перемога над Шахтарем

Sport bigmir,  12 березня 2015, 09:14
0
93
Жером Боатенг: Це був непростий матч

Автор гола Баварії в матчі ЛЧ захисник Жером Боатенг вважає, що його команді було простіше грати проти 10 гравців донецького клубу

"Це був непростий матч. Ми відмінно почали і потім, звичайно, було простіше грати проти десятьох.

Ми хотіли швидко забити другий м'яч. Нам вдалося це зробити до перерви, і це важливо.

Читай також: З Шахтарем трапилася футбольна ганьба - Срна

До самого кінця ми грали просто супер. Це була заслужена перемога. Вся команда показала відмінну гру.

Ми хочемо неодмінно опинитися в Берліні, попереду ще довгий шлях. Залишилося дізнатися ім'я наступного суперника", - цитує Боатенга прес-служба Баварії.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.