Степаненко: Не думаю, що був привід видаляти Кучера

0
126
Тарас Степаненко засмучений рішенням судді видалити Кучера

Тарас Степаненко прокоментував поразку Шахтаря від Баварії.

"Найгірше, що могло статися, сталося на початку поєдинку. Грати проти Баварії вдесятьох 90 хвилин практично нереально. Тут команди високого європейського рівня ледве біжать повним складом...

Щоб досягти якогось результату, нам потрібно було не просто 11 футболістів, а щоб кожен на лавці і кожен в країні по телевізору нас підтримував. Було важко.

Читай також: Кучер: Думаю, ситуація не тягнула на видалення

Я був поруч з моментом видалення. Але мені було важко в динаміці помітити щось конкретне. З мого боку, скажімо так, камери я побачив, що Саша котився вздовж. Тобто він хотів паралельно цьому футболістові, на якому був зароблений пенальті, скоротити м'яч для удару. Потрапив він в ноги, не потрапив ... Навіть якщо і було пенальті, не думаю, що був привід видаляти Кучера.

Він не вибігав один в один, в тій ситуації було багато футболістів поруч. І суддям такого рівня показувати червону картку на другій хвилині плюс ставити пенальті ... Для мене це взагалі незрозуміло.

Зрозуміло, що всі в роздягальні засмучені. А яка ще може бути атмосфера? Ясна річ, нічого хорошого. Але треба йти далі і дивитися вперед. Всяке буває", - заявив Степаненко.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.