Ми заслужили перемогу: Що говорили в Баварії після перемоги над Шахтарем

Sport bigmir,  12 березня 2015, 10:20
0
393
Баварія обіграла Шахтар і вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У середу, 11 березня, мюнхенська Баварія розгромила донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

СПОРТ bigmir)net зібрав усі коментарі представників Баварії після великої перемоги над Шахтарем.

Хосеп Гвардіола: "Наша команда дуже добре атакувала. Левандовскі і Гетце більше діяли з флангів. Мені подобається, коли футболісти демонструють якісну гру один в один. У перші двадцять хвилин Франк проявив себе просто відмінно!

А одинадцять проти десяти - це, звичайно, легко. Роббен отримав пошкодження, але ми продовжували грати відмінно. Контролювали м'яч і домінували протягом усього поєдинку. Ми не давали Шахтарю шансів".

Жером Боатенг: "Це був непростий матч. Ми відмінно почали і потім, звичайно, було простіше грати проти десятьох. Ми хотіли швидко забити другий м'яч. Нам вдалося це зробити до перерви, і це важливо. До самого кінця ми грали просто супер. Це була заслужена перемога. Вся команда показала відмінну гру".

Томас Мюллер: "Після другого і третього пропущеного м'яча їхня ситуація в принципі стала безвихідною. Вони були деморалізовані. Нам було надано багато вільного простору, і ми цим скористалися.

Хід зустрічі був дуже сприятливий для нас. Вже на перших хвилинах ми вийшли вперед, а суперник залишився в меншості. Це був ідеальний початок, але на нього ніхто не сподівався. Атмосфера перед матчем була виразно набагато напруженішою, ніж на ньому самому".

Хольгер Бадштубер: Фол, червона картка, пенальті - все це, звичайно, було нам на руку. Ми холоднокровно скористалися ситуацією. На щастя, ми зробили рахунок 2:0 досить швидко. Але ми повинні були постійно бути напоготові і перешкоджати їхнім контратакам.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар програв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварії з рахунком 7:0. З другої хвилини "гірники" грали в меншості після видалення Кучера.