0
584
Дніпро здобув мінімальну перемогу над Аяксом

Дніпропетровський Дніпро виграв перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Аякс 1:0 Онлайн трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

Аякс активно почав матч і мало не забив, скориставшись помилкою захисників Дніпра, але Сереро не зумів перекинути Бойка.

Але це був лише епізод, а от далі ініціативою заволодів Дніпро і став методично обстрілювати ворота Сіллессена, мабуть, отримавши установку від Маркевича за можливістю пробивати.

Ігрова перевага вилилася в результат на 30-й хвилині, коли Коноплянка протягнув м'яч по своєму флангу, віддав у штрафну на Зозулю, який першим дотиком обробив круглого, а другим відправив у ворота.

Після забитого м'яча Дніпро трохи відійшов назад і мало не поплатився перед перервою, але Велтман підправляючи м'яч з двох метрів пробив над поперечиною.

Другий тайм став протилежністю першим 45 хвилинам. Вже Аякс більше контролював м'яч, а Дніпро при можливості відповідав контратаками. Пристойно довелося потрудитися Дугласу і Бойку, щоб не пропустити і в підсумку їм це вдалося.

Найбільш небезпечним моментом біля воріт гостей був на 64-й хвилині, коли після подачі Ротаня зі штрафного Роман Зозуля пробивав головою з двох метрів, але Сіллессен зловив м'яч майже на лінії.

Таким чином, Дніпро мінімально обіграв Аякс, отримав невелику перевагу в рахунку, але все вирішиться через тиждень в Амстердамі.

Дніпро - Аякс 1:0

Гол: Зозуля, 30