Сергій Сидорчук: Трохи соромно, що так зіграли з Евертоном

Sport bigmir,  13 березня 2015, 11:55
0
163
Сергій Сидорчук: У Києві буде інша гра

Півзахисник київського Динамо Сергій Сидорчук прокоментував поразку своєї команди від Евертона у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Дуже важко було грати в Англії. Особисто для мене це був перша гра тут. Те, як підтримували їх вболівальники, відчувалося, що вони гнали їх уперед.

Читай також: Андрій Ярмоленко: У другому таймі ми втомилися весь час оборонятися

Ніхто в команді сильно не засмучується, просто образливо, що в Англії так зіграли. Особливо у другому таймі. Можна навіть сказати, що трохи соромно.

Те, що все вирішиться в Києві, це однозначно. У Києві буде зовсім інша гра ", - сказав Сидорчук в ефірі каналу
Футбол 1.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв у четвер, 12 березня, київське Динамо в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи програло англійському Евертону з рахунком 1:2.

Дивись також фото з матчу Евертон - Динамо:

Дивіться фотогалерею: Чисто англійське вбивство: Як Динамо в гостях Евертону програло