Тренер Манчестер Сіті: Треба було йти на ризик у матчі з Барселоною

0
141
Мануель Пеллегріні: Треба було йти на ризик

Головний тренер англійського Манчестер Сіті Мануель Пеллегріні сказав, що не вважає виліт своєї команди провалом

"Порівняно з першим матчем ми зіграли гірше. Барселона на чолі з неповторним Мессі діяла чудово. Я не вважаю провалом виліт з Ліги чемпіонів, але розчарування, звичайно, є. На жаль, нам протистояла Барселона, а зараз ця команда сильніша за нас.

Читай також: Стали відомі всі учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Ми знали, що нас чекало в матчі з Барсою. Потрібно було забити два голи, треба було йти на ризик. Джо Харт зробив багато чудових сейвів, і якби ми забили пенальті, то все могло б піти за іншим сценарієм. У нас на шість очок менше, ніж у Челсі в прем'єр-лізі, і тепер ми повинні зосередитися на цьому. Сумно розлучатися з Лігою чемпіонів, але ми оговтаємося і нав'яжемо боротьбу за титул. У футболі певну роль відіграє і везіння. Останні 20 хвилин напевно проходили б по-іншому, забий ми пенальті.

У минулому сезоні ми грали проти Баварії і Барселони. У Німеччині ми поступилися на останній хвилині, але обидві ці команди дуже сильні. У нинішньому розіграші нам знову дісталася Барса з Мессі у складі. Баварія і Барселона звикли грати у вирішальних стадіях Ліги чемпіонів", - сказав після матчу тренер Ман Сіті.

Нагадаємо, каталонська Барселона в матчі-відповіді 1/8 фіналу переграла Манчестер Сіті з рахунком 1:0, за сумою двох зустрічей (3:1) вийшла до чвертьфіналу турніру.

Дивись також фото з матчів середи, 18 березня, Ліги чемпіонів:

Дивіться фотогалерею: Розгром від Ювентуса, перемога Барселони: Найкращі кадри матчів дня Ліги чемпіонів

За матеріалами: uefa.com
ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовБарселонаМанчестер СитиМануэль Пеллегрини