Півзахисник Динамо: Не хотів би Вольфсбург у чвертьфіналі

398
Сидорчук вважає, що в Евертона не було шансів зупинити

Сергій Сидорчук не сумнівався, що Динамо переможе Евертон в матчі Ліги Європи.

"Якщо чесно, не було ні частки сумніву, що ми переможемо. Ще на передматчевій розминці відчувався настрій хлопців. Взагалі думаю, що сьогодні в Евертона не було шансів зупинити нас.

У першому таймі добре, що ми досить швидко забили другий і третій голи. Вважаю, що це зіграло вирішальну роль у грі. А коли ми забили четвертий гол, у Евертона стали з'являтися великі розриви між лініями.

Читай також: Жеребкування Ліги Європи: З ким можуть зіграти Динамо і Дніпро

Думаю, що глядачам гра сподобалася. У таких матчах перемагати вдвічі приємніше. Я не пам'ятаю навіть, коли востаннє стільки людей збиралося. Напевно, на матч проти Шахтаря. Трибуни гнали нас вперед, і ми віддячили їм за це.

Кого б хотів у суперники по чвертьфіналу? Можу сказати точно, кого б я не хотів - Вольфсбург. Дуже сильна команда", - сказав після матчу Сидорчук.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомив, що київське Динамо з рахунком 5:2 розгромило Евертон і вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи. При цьому київські вболівальники встановили рекорд відвідуваності в Лізі Європи.

Дивіться фотогалерею: Київська феєрія: Як Динамо знищило Евертон на очах Порошенка

За матеріалами: ФК Динамо