Дель Боске: Я думав, що Україна – складний суперник

Sport bigmir,  28 березня 2015, 08:04
0
705
Вісенте дель Боске: Ми здали фізично у другому таймі

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске прокоментував перемогу своєї команди над збірною України.

"Ми сильно провели перший тайм, але після перерви діяли менш інтенсивно. Ми здали фізично в другому таймі, менше володіли м'ячем, менше створювали гольові моменти.

Читай також: Претензій до хлопців у мене немає – Фоменко

Я вважав, що суперник виявиться більш складним, ми були про нього дуже хорошої думки. Жорді Альба грав фантастично до своєї травми. А Хуанфран добре оборонявся проти Євгена Коноплянки. Альваро Мората був дуже рухливий і забив після відмінного пасу Коке", - цитує наставника збірної Іспанії сайт UEFA після матчу 5-го туру групового раунду відбору на Євро-2016.

Нагадаємо, матч 5-го туру групового раунду відбору на Євро-2016 Іспанія – Україна закінчився з рахунком 1:0.

Дивіться фотогалерею: Не вистачило удачі: Як збірна України мінімально поступилася Іспанії

ТЕГИ: футболсборная Украинысборная ИспанииВисенте дель Боске